Κύπελλο Φθινοπώρου 2017 - Εις μνήμην Ναυάρχου Βότση | ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Δημιουργία μετάφρασης
Login / Create an Account

Κύπελλο Φθινοπώρου 2017 - Εις μνήμην Ναυάρχου Βότση

Εικόνα: 
Κύπελλο Φθινοπώρου 2017 - Εις μνήμην Ναυάρχου Βότση
facebook_like: 

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία ο ιστιοπλοϊκός αγώνας Κύπελλο Φθινοπώρου 2017 - Εις μνήμην Ναυάρχου Βότση που διοργάνωσε ο Ναυτικός Όμιλος Θεσσαλονίκης στις 14&15 Οκτωβρίου 2017. Οι απονομές επάθλων έγιναν στην Ναυτική Διοίκηση Βορείου Ελλάδος την Κυριακή 22 Οκτωβρίου στις 19:00.

Μετά από 4 ιστιοδρομίες οι αθλητές/τριες τους ομίλου μας κατέλαβαν τις παρακάτω θέσεις.

Optimist Κοριτσιών
Η Παπαγεωργίου Αναστασία κατέκτησε την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο
Η Τρέμμα Έλλη κατέκτησε την 3η θέση και το Χάλκινο μετάλλιο
Η Γραμματικάκη Χρίστίνα (ΝΑΟΚΘ) κατέκτησε την 7η θέση
Η Καλιπτσίδη Εβίτα κατέκτησε την 8η θέση
Η Κοκοζίδου Βασιλική κατέκτησε την 10η θέση
Η Δαιλίδου Ασημίνα κατέκτησε την 13η θέση

Optimist Αγοριών
Ο Ζήσης Φάνης κατέκτησε την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο
Ο Διαμαντόπουλος Μιχάλης κατέκτησε την 6η θέση
Ο Μπάρλας Ιωακείμ την 10η θέση

Optimist Κορασίδων
Η Τρέμμα Νάντια κατέκτησε την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο
Η Τσολάκου Ναυσικά κατέκτησε την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο
Η Σμυρνή Θάλεια κατέκτησε την 4η θέση
Η Πατρίδη Έμα κατέκτησε την 9η θέση
Η Χριστάνου Γερακίνα-Μαριάννα κατέκτησε την 11η θέση
Η Κυριακοπούλου Μελίνα κατέκτησε την 12η θέση
Η Πριτσουπίν Τζωανοπούλου Βέρα κατέκτησε την 14η θέση

Optimist Παίδων
Ο Παχούμας Γεώργιος κατέκτησε την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο
Ο Βόγιας Θέος κατέκτησε την 5η θέση
Ο Παληός Μιχαήλ την 9η θέση
Ο Πλόσκας Παναγιώτης κατέκτησε την 12η θέση
Ο Μπεναξίδης Γιάννης κατέκτησε την 15η θέση
Ο Καλιπτσίδης Ελευθέριος κατέκτησε την 16η θέση
Ο Τρύφων Γιώργος κατέκτησε την 18η θέση
Ο Φωτακάκης Ιωάννης κατέκτησε την 25η θέση
Ο Κοέν Αβραάμ κατέκτησε την 26η θέση
Ο Αναστασιάδης Αναστάσιος κατέκτησε την 27η θέση

Προπονητές: Μπεναξίδης Νίκος, Τσαβδαρίδου Αννα

Laser 4.7 Κοριτσιών
Η Γκάρη Μελίνα κατέκτησε την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο
Η Παπάζογλου Κατερίνα κατέκτησε την 8η θέση
Η Σφίγγα Κωνσταντίνα κατέκτησε την 9η θέση

Laser 4.7 Αγοριών
Ο Τσόλος Σπυρίδων κατέκτησε την 3η θέση και το Χάλκινο μετάλλιο
Ο Γκάρης Αθανάσιος κατέκτησε την 7η θέση
Ο Αθανασίου Σωτήρης κατέκτησε την 11η θέση

Laser Radial Γυναικών
Η Ταμβακίδου Ναταλία κατέκτησε την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο
Η Σαρίδου Χρυσή κατέκτησε την 3η θέση και το Χάλκινο μετάλλιο

Laser Radial Ανδρών
Ο Παναγιωτίδης Αναστάσιος κατέκτησε την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο
Ο Σταμπουλίδης Ιωάννης (Ν.Ο. Σύρου) κατέκτησε την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο
Ο Σμυρνής Μπάμπης κατέκτησε 3η θέση και το Χάλκινο μετάλλιο
Ο Τσαμπάζης Μιχάλης κατέκτησε την 9η θέση
Ο Κατιγιαννάκης Κωνσταντίνος κατέκτησε την 10η θέση

Προπονητής: Παπαγεωργίου Νίκος

420
Οι Κριτσιάνη Κατερίνα-Μαυρογένη Ξένια(ΟΘΑ) κατέκτησαν την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο
Οι Τερζίδης Νίκος-Κουκότας Μάρκος κατέκτησαν την 4η θέση

Προπονητής: Νεοκλάρας Μακάριος

470 (2 ιστιοδρομίες)
Οι Μελιδώνης Μιχάλης-Καλούτσικος Κωνσταντίνος κατέκτησαν την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο
Οι Κωνσταντινίδης Πέτρος(ΟΦΘ)-Τσιτσιγιάννης Γιάννης κατέκτησαν την 2η θέση

ΑMEA
ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΟΥΣΟΥΓΓΕΛΗΣ
ΑΚΗΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΜΒΟΚΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΗΣ
ΦΩΤΗΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΜΑΡΙΖΑ ΓΟΥΡΓΟΛΙΤΣΑ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΓΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΥΤΑΣ


Υπεύθυνος: Μακρής Άκης

No votes yet
`