Κύπελλο Μουδανιών 2017 "Χαμένες Πατρίδες" | ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Δημιουργία μετάφρασης
Login / Create an Account

Κύπελλο Μουδανιών 2017 "Χαμένες Πατρίδες"

Εικόνα: 
Κύπελλο Μουδανιών 2017 "Χαμένες Πατρίδες"
facebook_like: 

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία ο ιστιοπλοϊκός αγώνας Κύπελλο Μουδανιών 2017 - "Χαμένες Πατρίδες" που διοργάνωσε ο Ναυτικός Όμιλος Μουδανιών στις 11&12 Νοεμβρίου 2017.
Μετά από 2 ιστιοδρομίες οι αθλητές/τριες του Ν.Ο.Θ  κατέλαβαν τις παρακάτω θέσεις.

Optimist Κοριτσιών
Η Δαιλίδου Ασημίνα κατέκτησε την 3η θέση και το Χάλκινο μετάλλιο
Η Τρέμμα Έλλη κατέκτησε την 5η θέση
Η Γραμματικάκη Χρίστίνα (ΝΑΟΚΘ) κατέκτησε την 7η θέση
Η Καλιπτσίδη Εβίτα κατέκτησε την 8η θέση
Η Παπαγεωργίου Αναστασία κατέκτησε την 9η θέση

Optimist Αγοριών
Ο Ζήσης Φάνης κατέκτησε την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο
Ο Διαμαντόπουλος Μιχάλης κατέκτησε την 3η θέση και το Χάλκινο μετάλλιο
Ο Μπάρλας Ιωακείμ κατέκτησε την 13η θέση

Optimist Κορασίδων

Η Τρέμμα Νάντια κατέκτησε την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο
Η Τσολάκου Ναυσικά κατέκτησε την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο

Optimist Παίδων

Ο Παχούμας Γεώργιος κατέκτησε την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο
Ο Παληός Μιχαήλ κατέκτησε την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο

Optimist Ανάπτυξης
2006 Κορίτσια
Η Σμυρνή Θάλεια κατέκτησε την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο και την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο στην γενική κατάταξη

2006 Αγόρια
Ο Πλόσκας Παναγιώτης κατέκτησε την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο και την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο στην γενική κατάταξη
Ο Τρύφωνας Γιώργος κατέκτησε την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο

2007 Κορίτσια
Η Κυριακοπούλου Μελίνα κατέκτησε την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο και την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο στην γενική κατάταξη
Η Πατρίδη Έμα κατέκτησε την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο
Η Χριστάνου Γερακίνα-Μαριάννα κατέκτησε την 5η θέση

2007 Αγόρια
Ο Αναστασιάδης Αναστάσιος κατέκτησε την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο

2009 Αγόρια
Ο Λεονταρίδης Γεώργος κατέκτησε την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο και την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο στην γενική κατάταξη

Προπονητές: Μπεναξίδης Νίκος, Τσαβδαρίδου Αννα


Laser 4.7 Κοριτσιών
Η Γκάρη Μελίνα κατέκτησε την 3η θέση και το Χάλκινο μετάλλιο
Η Σφίγγα Κωνσταντίνα κατέκτησε την 4η θέση

Laser 4.7 Αγοριών
Ο Τσόλος Σπυρίδων κατέκτησε την 6η θέση
Ο Παππάς Στέφανος κατέκτησε την 7η θέση
Ο Γκάρης Αθανάσιος κατέκτησε την 9η θέση
Ο Αθανασίου Σωτήρης κατέκτησε την 11η θέση

Laser Radial Γυναικών
Η Σαρίδου Χρυσή κατέκτησε την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο
Η Ταμβακίδου Ναταλία κατέκτησε την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο
Η Φωτακάκη Κωνσταντίνα κατέκτησε την 3η θέση και το Χάλκινο μετάλλιο

Laser Radial Ανδρών

Ο Παναγιωτίδης Αναστάσιος κατέκτησε την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο
Ο Κατιγιαννάκης Κωνσταντίνος κατέκτησε την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο
Ο Σμυρνής Μπάμπης κατέκτησε 3η θέση και το Χάλκινο μετάλλιο
Ο Σταμπουλίδης Ιωάννης (Ν.Ο. Σύρου) κατέκτησε την 4η θέση
Ο Φορούλης Χριστόφορος κατέκτησε την 7η θέση

Προπονητής: Παπαγεωργίου Νίκος

No votes yet
`