Περιφερειακό Πρωταθλήματα Β. Ελλάδας 2018 | ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Δημιουργία μετάφρασης
Login / Create an Account

Περιφερειακό Πρωταθλήματα Β. Ελλάδας 2018

Εικόνα: 
Ο Ναυτικός Όμιλος Θεσσαλονίκης Πρωταθλητής Όμιλος Περιφέρειας 2018
facebook_like: 

Ολοκληρώθηκε το Περιφερειακό Πρωταθλήματα Β. Ελλάδας 2018 που διοργανώθηκε από τον Ι.Ο.Κ. Δήμου Παγγαίου από τις 23-25/03/2018 για την πρόκριση των Εθνικών Ομάδων

Ο Ναυτικός Όμιλος Θεσσαλονίκης αναδείχθηκε ακόμη μια φορά Πρωταθλητής Όμιλος Περιφέρειας 2018

Συνολικά έγιναν οκτώ ιστιοδρομίες και οι αθλητές/τριες του ομίλου μας κατέκτησαν τις παρακάτω θέσεις.

Optimist (63 συμμετοχές)
Ο Ζήσης Φάνης κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο στα αγόρια και την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο στην γενική κατάταξη. Κατέκτησε το επαμειβομενο κύπελλο της διοργάνωσης.

Ο Παχούμας Γιώργος κατέκτησε την 3η θέση στα αγόρια και το χάλκινο μετάλλιο και την 4η θέση στην γενική κατάταξη

Η Παπαγεωργίου Αναστασία κατέκτησε την 2η θέση στα κορίτσια και το αργυρό μετάλλιο και την 5η θέση στην γενική κατάταξη

Η Τρέμμα Ελένη κατέκτησε την 4η θέση στα κορίτσια και την 7η θέση στην γενική κατάταξη

Ο Διαμαντόπουλος Μιχάλης κατέκτησε την 4η θέση στα αγόρια και την 8η θέση στην γενική κατάταξη.

Η Δαιλίδη Ασημίνα κατέκτησε την 5η θέση στα κορίτσια και την 9η θέση στην γενική κατάταξη

Η Γραμματικάκη Χριστίνα κατέκτησε την 6η θέση στα κορίτσια και την 10η θέση στην γενική κατάταξη

Η Καλιπτσίδη Εβίτα κατέκτησε την 7η θέση στα κορίτσια και την 13η θέση στην γενική κατάταξη

Ο Παληός Μιχάλης κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο στους παίδες και την 13η θέση στην γενική κατάταξη

Η Τρέμμα Κωνσταντίνα κατέκτησε την 8η θέση στα κορίτσια και την 19η θέση στην γενική κατάταξη

Προπονητής: Μπεναξίδης Νίκος

Laser 4.7 (38 συμμετοχές)
Ο Σμυρνής Μπάμπης κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο στα αγόρια και την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο στην γενική κατάταξη.

Η Γκάρη Μέλινα κατέκτησε την 2η θέση στα κορίτσια και το αργυρό μετάλλιο και την 4η θέση στην γενική κατάταξη.

Η Σαρίδου Χρυσή κατέκτησε την 3η θέση στα κορίτσια και το χάλκινο μετάλλιο και την 7η θέση στην γενική κατάταξη.

Ο Τζόλος Σπυρίδων κατέκτησε την 6η θέση στα αγόρια και την 10η θέση στην γενική κατάταξη.

Ο Τσιτσίκας Αλέξανδρος κατέκτησε την 8η θέση στα αγόρια και την 12η θέση στην γενική κατάταξη.

Ο Τσολάκος Αλέξανδρος κατέκτησε την 10η θέση στα αγόρια και την 16η θέση στην γενική κατάταξη.

Ο Γκάρης Αθανάσιος κατέκτησε την 11η θέση στα αγόρια και την 19η θέση στην γενική κατάταξη.

Ο Παππάς Στέφανος κατέκτησε την 12η θέση στα αγόρια και την 20η θέση στην γενική κατάταξη.

Η Σφίγγα Κωνσταντίνα κατέκτησε την 10η θέση στα κορίτσια και την 27η θέση στην γενική κατάταξη.

Ο Αθανασίου Σωτήριος κατέκτησε την 21η θέση στα αγόρια και την 33η θέση στην γενική κατάταξη.

Προπονητής: Παπαγεωργίου Νίκος

Συγχαρητήρια σε όλους τους αθλητές και προπονητές για την επιτυχία της ομάδας.

Συγχαρητήρια στον Πρόεδρο και τα μέλη της επιτροπής αγώνων για την άψογη διοργάνωση των ιστιοδρομιών.

Συγχαρητήρια στον Πρόεδρο και τα μέλη της επιτροπής ενστάσεων

No votes yet
`